Шпаклівка відноситься до будматеріалів, які широко використовуються при будь-якому будівництві чи ремонті. Адже за допомогою шпаклівки можна вирівняти різноманітні поверхні – наприклад, цементні, бетонні або стики між листами гіпсокартону.

Сьогодні на ринку існує величезна кількість шпаклівок, і перш ніж придбати даний матеріал, треба визначитись з тим, яку саме поверхню Ви плануєте обробляти.

Шпаклівки бувають двух видів – сухі та розчинені. В першому випадку це суха суміш, що продається у мішках, яку потрібно розвести водою, у другому – готовий до застосування розчин, який зазвичай продається у відрах.

Зокрема, до переваг сухих шпаклювальних сумішей можна віднести наступні:

  • Зручно перевозити та зберігати

  • Шпаклівка має великий термін зберігання, незалежно від температури повітря

  • Просто приготувати розчин

  • Можна самостійно контролювати густину розчину.

Будь-яка шпаклівка складається з трьох основних компонентів – вяжуча речовина, наповнювач та розчинник. У якості наповнювача зазвичай виступає пісок, а розчинника – вода, а ось в’яжуче може бути різним, і в залежності від нього шпаклівки поділяють на цементні, гіпсові, полімерні, латексні і т.ін. Так, перевагами гіпсових шпаклівок є відсутність запаху та алергії, стійкість до вогню, швидкий термін висихання, високі теплоізоляційні якості. Не забувайте також, що існують так звані «стартові» (для нанесення першого шару) і «фінішні» шпаклівки – також на ринку є шпаклівки 2в1 (старт+фініш).

В асортименті компанії КНАУФ - великий вибір якісних шпаклівок різного призначення.

Наприклад, шпаклівка КНАУФ Мульти-Фініш являє собою суху суміш на гіпсовій основі з полімерними добавками. Застосовується для шпаклювання необроблених і нерівних поверхонь, закладення стиків між збірними бетонними конструкціями, щілин і отворів усередині приміщень. КНАУФ Мульти-Фініш ідеально підходить для створення поверхонь категорії якості Q4. КНАУФ Мульти-Фініш також може застосовуватися для високоякісного декоративного оформлення поверхні всередині приміщення або підготовки її під фарбування.

- Придатна для отримання поверхонь категорії якості Q4

- Суха суміш для тонкошарового шпаклювання всередині приміщень

- Універсальне застосування

- Висока пластичність і економічність

- Швидко висихає

- Для ручної обробки

- Час обробки - прибл. 1 год

З іншими видами шпаклівок КНАУФ Ви можете ознайомитись в каталозі товарів або на офіційному сайті.