У чому переваги перфорованого гіпсокартону? Такий вид цього популярного матеріалу використовується з метою забезпечення звукопоглинання та шумоізоляції, а в окремих випадках – для покращення акустики у приміщеннях.

Особливості монтажу. Перфорований гіпсокартон монтується на каркас з металевого профілю на стінках або під стелею, за рахунок підвісів.  Резонатор дозволяє створити звукопоглинаючую конструкцію,  де шар повітря виконує роль коливаючого механізму.  Саме повітря приглушує та зменшує  рівень шуму, і чим далі від стін знаходяться листи гіпсокартону –тим більшим буде ефект. Перфоровані плити застосовуються всюди, де важливо забезпечити звукоізоляцію чи акустику – від спортивних залів у школах до студій звукозапису.

Сьогодні гіпсокартонні плити випускаються з різними видами перфорації – за формою (кругла, квадратна, лінійна), розміщенням (впорядковане чи хаотичне) та розміром перфорації.

Перфоровані плити КНАУФ Cleaneo® Akustik давно відомі як надійний та якісний матеріал, до того ж зручний та простий в роботі.  Наприклад, квадратна перфорація 8/18 Q – це  перфорована гіпсокартонна плита з часткою перфорації 19,8% для поліпшення звукопоглинання і акустики приміщень.  У свою чергу, квадратна перфорація 12/25 Q  -це перфорована гіпсокартонна плита з часткою перфорації 23% для поліпшення звукопоглинання.

Більше інформації про різновиди продукції можна отримати на сайті: https://www.knauf.ua/products/suhoe-stroitelstvo/acustica-i-dizayn

У багатьох випадках достатньо облицювання із плит Cleaneo® Akustik з стандартним покриттям із нетканого полотна з тильної сторони плити для захисту від осипання, або накладкою із акустичного флісу. Останнє важливо для забезпечення відповідності вимогам для використання у  школах, офісах, дитячих садочках, лекційних і конференц-залах.

Рекомендується погоджувати необхідні заходи з фахівцем з планування акустичних характеристик приміщень.